Ebru Gündeş Şarkıları

Android için Müzik Dinleme ve Paylaşma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Hafizeapps
Ebru Gündeş Şarkıları uygulaması ile hayranı olduğunuz sanatçı Ebru Gündeş' in en güzel şarkılarını cihazınızdan sınırsızca ve dilediğiniz her yerde ve her zaman dinleme imkanına sahip olabileceksiniz. Eğer siz de bir Ebru Gündeş hayranı iseniz bu uygulam

Ebru Gündeş Şarkıları uygulaması ile hayranı olduğunuz sanatçı Ebru Gündeş' in en güzel şarkılarını cihazınızdan sınırsızca ve dilediğiniz her yerde ve her zaman dinleme imkanına sahip olabileceksiniz. Eğer siz de bir Ebru Gündeş hayranı iseniz bu uygulama mutlaka cihazınızda bulunmalı.

Sadece indir butonuna basarak Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Ebru Gündeş Şarkıları uygulaması, Ebru Gündeş hayranları için özel olarak geliştirilmiştir. Uygulama son derece kolay şekilde kontrol edilebilen mükemmel bir menü ve şık bir ara yüz kullanılarak tasarlanmıştır.

Ebru Gündeş Şarkıları uygulaması ile Ebru Gündeş' in en güzel şarkılarını istediğiniz gibi kesintisiz şekilde dinleyebilecek, en sevdiklerinizi cihazınıza zil sesi olarak ayarlayabilecek ve istediğiniz şarkıları sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarınızda paylaşarak arkadaşlarınızın da dinleyebilmesini sağlayabileceksiniz. Üstelik bu mükemmel uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebileceksiniz.

Ebru Gündeş Şarkıları indir